JSTE TU POPRVÉ?

Pokud jste na rezervační systém Citadely Mefisto zavítali poprvé nebo nevíte, jakým způsobem registrace a platba kurzů probíhá, pak Vám poradíme, jak se systémem pracovat.

Základem pro používání systému a možnosti přihlašovat se na lekce je registrace. V horní liště najdete položku registrace, kde vyplníte všechny potřebné údaje (všechny jsou povinné) a zaregistrujete se. Na email Vám budou odeslány Vaše přihlašovací údaje, proto vyplňujte email, který skutečně patří Vám*.

Jakmile se zaregistrujete, je možné se přihlásit do systému v pravém panelu, kam zadáte email zadaný při registraci a Vaše heslo. Při prvním přihlášení do systému je potřeba si nejdříve vybrat typ kurzu, který chcete zakoupit. Typy kurzů naleznete v horní liště pod položkou „Výběr kurzů“. Zde si kurz vyberete a potvrdíte. Poté, co potvrdíte výběr kurzu, Vám zašleme e-mail s pokyny k jeho zaplacení. Zaplacení kurzu proveďte v hotovosti ve studiu nebo převodem na bankovní účet 2101462967 / 2010. Lekce z kurzu je možné navštěvovat pouze v případě, že máte daný kurz uhrazený. Pokud jste platili bankovním převodem, prosíme, abyste si na první lekci přichystali potvrzení o uskutečněné platbě (výpis, screenshot z internetového bankovnictví apod.). V opačném případě bude nezbytné uhradit poplatek za jednorázovou lekci přímo na místě. Lekce z vybraného kurzu je možné navštěvovat pouze v případě, že máte daný kurz uhrazený.

Lekce z vybraného kurzu je možné navštěvovat pouze v případě, že máte daný kurz uhrazený.

Pokud jste si výběr kurzu rozmysleli a ještě jej nezaplatili, máte možnost kurz stornovat a vybrat si jiný. Jakmile kurz dokončíte, tedy jakmile máte všechny lekce odchozené, můžete si opět vybrat další kurz, u kterého bude postup platby stejný.

Přihlašovat a odhlašovat se můžete v rozpisu lekcí. V záložce "Kde jsem přihlášen(a)" pak budete mít vypsány lekce, kde jste nahlášeni a popřípadě se odtud můžete i z lekce odhlásit.

DŮLEŽITÉ: Pozor, pokud se z lekcí odhlašujete. Pokud se totiž neodhlásíte alespoň 24 hodin předem před začátkem lekce, Vaše lekce Vám propadne a nemáte nárok získat ji zpět. Proto si místa rezervujte s rozvahou a dvakrát si rozmyslete, než se z nějaké lekce odhlásíte.

Lekce se konají od tří přihlášených kurzistů výše. Pokud tedy budou na lekci například jen dva lidé, bude výuka zrušena do 9.00 ráno dne, kdy má lekce proběhnout.

V sekci levely zjistíte, co které levely obsahují a co je na těchto lekcích vyučováno.

*dobrovolnou registrací a vyplněním osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (viz Obchodní podmínky).