JSTE TU POPRVÉ?

Pokud jste na rezervační systém Citadely Mefisto zavítali poprvé, pak Vám zde poradíme, jak se systémem zacházet.

Základem pro používání systému a možnosti přihlašovat se na lekce je registrace. V horní liště najdete položku registrace, kde vyplníte všechny potřebné údaje (všechny jsou povinné) a zaregistrujete se. Na email Vám budou odeslány Vaše přihlašovací údaje, proto vyplňujte email, který skutečně patří Vám.

Jakmile se zaregistrujete, je možné se přihlásit do systému v pravém panelu, kde zadáte email zadaný při registraci a Vaše heslo. Při prvním přihlášení do systému je potřeba si nejdříve vybrat typ kurzu, který chcete zakoupit. Typy kurzů naleznete v horní liště pod položkou Výběr kurzů. Zde si kurz vyberete a potvrdíte. Od doby potvrzení Vámi vybraného kurzu máte 10-ti denní lhůtu na zaplacení potřebné částky. Tuto částku můžete zaplatit buď přímo ve studiu či poslat na bankovní účet 198541100/0300.

Dokud ochranná 10-ti denní lhůta nevyprší, je možné se na lekce přihlašovat a rezervovat si tak potřebná místa. Pokud však do 10 dnů částku neuhradíte, budou všechny Vaše rezervace zrušeny a nadále se již nebudete moci přihlašovat, dokud částku neuhradíte. Pokud jste si výběr kurzu rozmysleli a ještě jej nezaplatili, máte možnost kurz stornovat a vybrat si jiný. Jakmile kurz dokončíte, tedy jakmile máte všechny lekce odchozené, můžete si opět vybrat další kurz.

Přihlašovat a odhlašovat se můžete v rozpisu lekcí. V záložce "Kde jsem přihlášen(a)" pak budete mít vypsány lekce, kde jste nahlášeni a popřípadě se odtud můžete i z lekce odhlásit.

DŮLEŽITÉ: Dávejte si pozor pokud se z lekcí odhlašujete. Pokud se totiž neodhlásíte alespoň 24 hodin předem před začátkem lekce, Vaše lekce Vám propadne a nemáte nárok získat ji zpět. Proto si místa rezervujte s rozvahou a dvakrát si rozmyslete, než se z nějaké lekce odhlásíte.

V sekci levely zjistíte, co které levely obsahují a co je na těchto lekcích vyučováno.