Často kladené otázky (FAQ)

1.Co si vzít s sebou na lekci pole dance a jak se připravit?
Cvičí se bosky, v šortkách (je nutné mít odhalená stehna) a v tílku nebo sportovní podprsence. Doporučujeme i návleky na nohy, případně potítka, která pomohou ochránit namáhanou pokožku a udrží vás v teple. Odložte prstýnky, řetízky a ostatní šperky, které by mohly poškodit tyč nebo vám způsobit zranění. Vezměte si s sebou dva malé ručníky, jeden na tělo, druhý na utírání tyče. V den, kdy se chystáte na lekci, nepoužívejte tělová mléka a další kosmetické přípravky na bázi oleje.

2. Co si vzít s sebou na lekci flexibility?
Pohodlné oblečení, které umožní velký rozsah pohybu a zároveň vás udrží v teple (dlouhé kalhoty, legíny, návleky, mikina....)

3. Jak se dostat do studia? Jak dlouho před začátkem lekce přijít?
Studio se nachází na adrese Poštovská 68/3, naproti Alfa pasáži. Najdete nás v prvním patře, dáte-li se doleva od schodiště a na prvních dveřích vpravo uvidíte již naše logo. Přijďte prosím cca 5 – 10 minut před začátkem lekce, doba je dostatečná na převlečení a vyhnete se dlouhému čekání.

4. Mohu navštěvovat lekce pole dance, i když mám zdravotní omezení?
Pokud máte jakékoli zdravotní potíže či omezení, vždy se předem poraďte se svým lékařem. Pokud pravidelně používáte např. ortézu, vezměte si ji s sebou. V případě akutního zranění či nemoci pole dance nedoporučujeme.

5. Jak vypadá hodina pole dance?
Lekce trvá 55 minut a začíná zahřátím a dynamickým protažením, následuje hlavní část, ve které se opakují prvky probrané na minulých lekcích, nacvičují se nové prvky, případně se spojují do choreografie. Lekce je zakončena posilovací částí a důkladným protažením celého těla

6. Jak se mohu na lekce přihlásit?
Podrobný popis registrace a přihlašování na lekce naleznete v sekci Jste tu poprvé?

7. Jak mohu lekce či kurz zaplatit?
Účastník lekcí je povinen ode dne registrace kurzu uhradit celou částku kurzovného v jeho plné výši, a to co nejdříve od potvrzení výběru kurzu. V případě, že nemá kurz uhrazený, nemůže se jej účastnit. Kurzovné lze zaplatit buď hotově před první nahlášenou lekcí nebo převodem. V případě bankovního převodu, pokud již nemáte kurz potvrzený v systému, stačí na první hodině předložit ukázku z internetového bankovnictví nebo třeba fotku výpisu z účtu. Jednorázové vstupy na lekce, se platí vždy v hotovosti, a to konkrétní lektorce před Vámi nahlášenou lekcí.

8. Mohu přijít na lekci, i když ji nemám zarezervovanou?
Doporučujeme si vždy předem místo na lekci rezervovat. Je možné přijít i bez rezervace, není ovšem zaručeno, že bude na vámi vybrané lekci volno. Lekce bez rezervace se vždy platí v hotovosti lektorce na hodině v sále.

9. A co když... ?

... na to nemám už věk? Pole dance je efektivní a zábavná forma cvičení v každém věku, naše kurzy navštěvují jak 16leté dívky, tak i ženy okolo 40 let.

... nejsem ve formě/nemám žádnou sílu? Téměř každý v začátcích nemá dostatek síly na pokročilé prvky, síla se buduje postupně od samého začátku kurzů.

... na to nemám postavu? Každý je jedinečný takový, jaký je. Na našich lekcích nezáleží na velikosti ani tvaru postavy, důležité je poznávat své tělo, naučit se s ním pracovat a posouvat hranice svých individuálních schopností. Postupem času tělo zesílí a postava se začne formovat.

... se stydím? Pravděpodobně nebudete první ani poslední. Pole dance je zábavná forma cvičení, při které se projevuje vaše individualita a styl, ať už spíše sportovní, taneční nebo smyslný, je pouze vaší volbou. Pole dance může změnit váš pohled na sebe sama, může zvýšit vaše sebevědomí a probudit ladnost a ženskost.